advokátka

Mgr. Libuše Kellnerová Jandová

V advokátním prostředí se pohybuji již od doby svého studia na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Během své praxe jsem prošla advokátními kancelářemi různé velikosti a díky tomu mohu čerpat ze širokého spektra zkušeností.

Ve své dosavadní praxi jsem se podílela na realizaci projektů pro největší mezinárodní společnosti, zajišťování businessu pro zavedené podniky střední velikosti i realizaci transakcí pro fyzické osoby podle jejich individuálních potřeb. Díky aktuálnímu vývoji práva, obchodu i společnosti je nedílnou součástí mého portfolia také právní poradenství obchodním korporacím, včetně perspektivních start-up společností a komplexní právní služby souvisejících s nařízením  EU na ochranu osobních údajů neboli GDPR.

Právní služby poskytuji zejména v oblasti práva nemovitostí, práva obchodních korporací a ochrany osobních údajů. Vedle toho se věnuji právu občanskému a pracovnímu.

Při výkonu advokacie považuji za zásadní poskytnutí právního servisu vycházejícího z komplexního posouzení požadavků klientů, analýzy rizik a nalezení řešení odpovídajícího konkrétním potřebám. Stěžejním cílem je pro mě ochrana oprávněných zájmů klientů.

Právní služby poskytuji v českém a anglickém jazyce.